Muflon

Zdrowie, traktują je tak obcesowo, Czemu najciekawsze drogi na manowce wiodą?

Najbardziej utytułowany polski raper freestyle’owy, na swoim koncie ma ponad 20 wygranych bitew freestyle’owych, w tym najbardziej prestiżową Wielką Bitwę Warszawską, którą jako pierwszy w Polsce wygrał dwa razy. Jego osiągnięcia w tym zakresie czynią go legendą tej konwencji rapowania.
Jego improwizatorskie umiejętności zostały docenione również poza środowiskiem: występował na deskach Teatru Starego w Krakowie, na gali rozdania Fryderyków, na wielu ambitnych wydarzeniach artystycznych (m.in. imprezach upamiętniających Stanisława Grzesiuka czy Stanisława Bareję), w największych polskich mediach (Polskie Radio, Telewizja Polska, TVN), na poetyckich slamach i roastach, czy u boku uznanych polskich artystów (m.in. Wojciech Konikiewicz, Afro Kolektyw, Jazzpospolita).

Osiągnięcia freestyle’owe pozwoliły mu zbudować silną pozycję w środowisku hip-hopowym, które wspiera również jak animator i aktywista, prowadząc audycję radiową w Programie Trzecim Polskiego Radia, imprezy czy warsztaty, sędziując bitwy, udzielając wykładów, a także publikując felietony na prestiżowym polskim portalu hip-hopowym Popkiller.pl i pisząc artykuły na temat hip-hopu do prasy, m.in. dla tygodnika Polityka.

Jako raper studyjny zdążył już udzielić się gościnnie na wielu uznanych produkcjach polskich raperów, zwiększając apetyt odbiorców na jego debiutancki album.