Parzel x DJ Mariano MBH

Musisz mieć to coś!

Do rodziny Aloha Ent. dołączył nietuzinkowy duet Parzel x DJ Mariano MBH!

28 maja światło dzienne ujrzy album „PARADYGMAT”, owoc klasycznej formy współpracy raper – DJ/Beatmaker. Płyta Parzel x DJ Mariano MBH „PARADYGMAT” została zrealizowana w TWP Studio pod okiem Świętego, który odpowiada również za miks materiału. Całość zmasterował Szwed SWD w Hemp Studio, okładkę płyty oraz identyfikację graficzną zaprojektował Koxu.

Czym jest tytułowy „PARADYGMAT”?
To przyjęty przez artystów sposób widzenia rzeczywistości w PL 2021, gdzie jedynym efektywnym rozwiązaniem jest porozumienie. To obraz miasta widziany oczami dwóch facetów, którzy kochają hip-hop.
To zimna, szara Warszawa. To ludzie osiedli oraz ich historie, ich tragedie i szczęścia mające miejsce w każdym bloku.

Parzel:
„PARADYGMAT” to historia, której nie da się wymazać z pamięci, to nasze korzenie i losy, które spowodowały, że jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Włożyliśmy sporo pracy, aby projekt spełniał nasze oczekiwania jako producenta i rapera. Ja i DJ Mariano MBH mamy w swoim dorobku projekty, które są dla nas punktami odniesienia. Tym razem obaj postawiliśmy postawić sobie poprzeczkę wyżej niż dotychczas. Chcieliśmy żeby obraz, jaki pojawi się w głowie po odsłuchaniu tej płyty był poważny, ostry i zimny, jak miasto w którym żyjemy i nasza rzeczywistość w tym dziwnym kraju.

DJ Mariano MBH:

„PARADYGMAT” jest dla mnie jest czymś wyjątkowym i przełomowym jednocześnie, ponieważ dotychczas nie zrobiłem całej pyty z jednym raperem. Na tym projekcie byłem obecny na każdej sesji nagraniowej wokali, a Parzel uczestniczył w procesie robienia aranży, dzięki czemu nasz album jest spójny i dopracowany. Warto też zaznaczyć, że warstwa muzyczna projektu jest tworem dość nowoczesnym, dotychczas raczej nie można było usłyszeć podobnych produkcji w moim wykonaniu.

Parzel:

Znany z charakterystycznego głosu oraz niebanalnego stylu nawijania reprezentant prawej strony Wisły. Zadebiutował na wydanym w 2008 r. nielegalu „Koneksje Miejskie” zespołu SSDI. W 2012 r. pojawił się w towarzystwie Sokoła i Sitka na „Prosto Mixtape DJ Kebs” w utworze „Plaża”. Efektem współpracy z Prosto Label był wydany w 2012 r. wspólny album Parzela i Siwersa „Coś się kończy, coś się zaczyna”. W 2015 r. również nakładem Prosto Label ukazał się solowy album rapera „Oddech za oddech”. W 2018 Parzel wydał pod szyldem labelu Under The Top płytę „LOT 1.7”, która została w całości wyprodukowana przez Siódmego.
Ma na swoim koncie współpracę z takimi wykonawcami jak: Hemp Gru, Sokół, Sitek, Bonus RPK, Dudek, DJ B, Rogal DDL, Hades, DIOX, Siódmy, Ania Kandeger, KAEN, Proceente, Hudy HZD, Małach, Rufuz, Tomiko, Pono, Fu.

Dyskografia:
SSDI „Koneksje miejskie” (2008)
Parzel x Siwers „Coś się kończy, coś się zaczyna” (2012)
Parzel „Oddech za oddech” (2015)
Parzel x Siódmy „LOT 1.7” (2018)

Parzel na FB: https://www.facebook.com/parziparzelos
Parzel na IG: https://www.instagram.com/parzellos

DJ Mariano MBH o Parzelu:
Parzel to dobry ziomal z którym nie jeden freestyle był grany, jest zawsze przygotowany i punktualny odnośnie nagrywek, posiada unikatowy uliczny styl z przekazem i dobrym flow. Od początku skumaliśmy się w kwestii muzyki jaką chcemy robić i póki co wszycho idzie w dobrym kierunku.
DJ Mariano MBH:

DJ Mariano MBH jest producentem muzycznym, realizatorem dźwięku, aktywnym diggerem i kolekcjonerem czarnych wosków. Reprezentuje kolektyw DiggerDogz. Współpracował z takimi artystami jak: Prykson Fisk, Dj Eprom, Dj Bulb, Pih, Ryfa, Smokin, Renegaci Funku, Kara, Kuba Knap, Ajman, Hades, Pękacz, Czerwin TWM, Temzki, Świety TWP, Maggy.

Dyskografia:
Remixtape MBH (2015)
DiggerDogz Mixtape (2016)
DiggerTape Stoned Beats (2019)
Kuba Knap „Koniec Końców” (2019)

DJ Mariano MBH na FB: https://www.facebook.com/MarianoMBH
DJ Mariano MBH na IG: https://www.instagram.com/dj_marianombh
Parzel o DJ Mariano MBH:
Mariano jest prawdziwym starym skejtem, utalentowanym i bardzo płodnym producentem. Można też powiedzieć, że jest po prostu zwykłym koleżką, wesołym stonerem  gotowym w każdym momencie na odjebanie jakiejś śmiesznej rzeczy. I zapewne z tych powodów tak szybko znaleźliśmy wspólną płaszczyznę. Mariano jest moim kumplem, z którym czuję się czasami jak kosmiczny odkrywca muzyczny. Zagłębiony w dymie nad świecącą się konsolą daje kierunek moim tekstom, a jego bity inspirują mnie do pisania.  Idealny kompan do przygody, wciąż się zastanawiam jak on to robi, że wygląda na 7 lat mniej niż ma w rzeczywistości!!
Aloha Entertainment na FB: https://www.facebook.com/AlohaEntertainment
Aloha Entertainment na IG: https://www.instagram.com/alohaentertainment
DIIL.TV: https://www.youtube.com/user/diiltv/featured