Proceente & Bleiz

Taki przelot, jakbyś gorącym żelazkiem prasował bawełnę.

Szefowie wydawnictw Aloha Entertainment i Grill-Funk Records. Dwaj niepoprawni hip-hopowcy, stali bywalcy festiwalu Hip Hop Kemp. W czerwcu 2015 światło dzienne ujrzał ich wspólny projekt „Aloha-Grill”, niezwykle ciepło przyjęty przez słuchaczy, uznawany przez niektórych za najbardziej wakacyjną płytę roku.

Proceente

Raper, dziennikarz, właściciel wytwórni Aloha Entertainment. Ma na koncie ponad 10 płyt studyjnych, współpracował z takimi artystami jak Ortega Cartel / Lavoholics, Szybki Szmal, Numer Raz, W.E.N.A., Kuba Knap, Hades, O.S.T.R., czy Jan Nowicki. Wystąpił w filmie Jacka Bławuta „Jeszcze nie wieczór”. Prowadził największe imprezy w kraju m.in. Mazury Hip-Hop Festiwal w Giżycku, Hip-Hop Na Żywca w Żywcu, PROSTO FESTXVAL, Terrorym Fever w Poznaniu, czy Hip-Hop Arena w Łodzi. W piątkowe wieczory o godz. 21:00 wraz z DJ’em Anuszem prowadzi autorską audycję muzyczną „Hip-Hop Kampus” w Akademickim Radiu Kampus (Warszawa, 97.1 FM).

Bleiz

Raper, właściciel wytwórni Grill-Funk. Hip-hopowa historia Bleiza rozpoczyna się pod koniec lat 90-tych. W 2008 roku raper wydał swój solowy debiut – „Grill-Funk”, w roku 2009 wraz z Prysem nagrał „Wroakland mixtape”, a w 2014 r. ukazała się płyta „Grill-Funk Blues”, wyprodukowana w całości przez Chmuroka. Album zebrał znakomite recenzje i został uznany przez wielu za jedną z najciekawszych płyt 2014.

Proceente & Bleiz – Płyty

Więcej płyt >